CD Kaplama & Bob Marley Cover

Photoshop ile CD Kaplama & Giydirme (Bob Marley Cover)

Bu dersimizde Photoshop ile CD kaplama işlemi yapacağız. “Büyük baskılar vektörel programlarla yapılır!” kalıp cümlesini şimdilik unutuyoruz. Bob Marley huzur içinde yata dursun, biz dersimize başlıyoruz.

Gerçek boyutlardaki CD tasarımı için yükseklik ve genişlik 12cm x 12cm (CD’nin yarı çapı 6cm), ortadaki deliğin yarı çapı 2cm, çözünürlük ise 300 olarak ayarlanmalı.

aw youtube screen Photoshop ile CD Kaplama & Giydirme (Bob Marley Cover)

Dersin gelişim süreçleri :

cd process Photoshop ile CD Kaplama & Giydirme (Bob Marley Cover)

facebook Photoshop ile CD Kaplama & Giydirme (Bob Marley Cover)twitter Photoshop ile CD Kaplama & Giydirme (Bob Marley Cover)diggit Photoshop ile CD Kaplama & Giydirme (Bob Marley Cover)tumblr Photoshop ile CD Kaplama & Giydirme (Bob Marley Cover)email Photoshop ile CD Kaplama & Giydirme (Bob Marley Cover)google Photoshop ile CD Kaplama & Giydirme (Bob Marley Cover)stumbleupon Photoshop ile CD Kaplama & Giydirme (Bob Marley Cover)pinterest Photoshop ile CD Kaplama & Giydirme (Bob Marley Cover)buffer Photoshop ile CD Kaplama & Giydirme (Bob Marley Cover)flattr Photoshop ile CD Kaplama & Giydirme (Bob Marley Cover)reddit Photoshop ile CD Kaplama & Giydirme (Bob Marley Cover)linkedin Photoshop ile CD Kaplama & Giydirme (Bob Marley Cover)