Pokki Sayesinde Masaüstünüze Güzel Bir Dokunuş Yapın

Pokki nedir?Pokki nedir? Ne işe yarar? Nasıl çalışır? Hadi tüm bu soruları cevaplandıralım.

Pokki HTML5 aracılığıyla çalışan ve masaüstünde belirli web uygulamaları çalıştırmanıza yarayan bir araçtır.Öyle 2-3 tane değil, Pokki an itibariyle bize yüzlerce uygulama sunmakta. Bütün bu uygulamalar sayesinde neredeyse tüm sanal dünyayı anlık olarak takip edebiliyoruz. Ve en güzel kısmı ise aklınıza gelebilecek tüm internet artık tek tık uzağınızda!

Özellikle Gmail ve Twitter uygulamalarıyla dikkat çeken Pokki tarayıcılarımızdaki Gmail, Facebook,Twitter ve diğer sosyal ağların araçlarına olan gereksinimize son veriyor.

An itibariyle Windows XP / 7 / 8 versiyonlarında çalışan program, pratik bilgisayar kullanımı için vazgeçilmez bir avantaj.

Program ile ilgili detaylı bilgi için : www.pokki.com

Programı download etmek için : http://cdn.pokki.com/download/Pokki_PokkiSetup.exe

 

Windows 8’in gelişiyle bilgisayarımızın sistem dosyalarına kadar sızan sosyal medya araçlarına rağmen Pokki hala beklenilenin üstünde ilgi görmekte.

AdobeWordPress ailesi olarak sizlere de öneririz!Pokki Sayesinde Masaüstünüze Güzel Bir Dokunuş Yapın” için 4 yorum yapıldı

  1. Bilgisayarımın biraz yavaşlamasına neden oldu diye silmiştim ancak dayanamayıp tekrar yükledim. Twitter,Facebook ve Gmail uygulamaları çok başarılı. Masaüstü bildirimleri çok iyi düşünülmüş. Oyun da indirebiliyoruz, Angry Birds oynamaktan ciğerim soldu :)

  2. tek sıkıtı türkçe dil desteği bence az da yawaşlatıyor ama gülü seven dikenine katlanır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir