Çekiliş ile Template Monster’dan ücretsiz tema!

Template Monster Çekilişi

Merhaba arkadaşlar. Güzel bir etkinlik ile sizlerleyiz.

Template Monster, sizlerin de bildiği gibi dünyanın en büyük tema arşivlerinden birisi. Sadece WordPress, Drupal ve Joomla gibi CMS&Blog sistemlerini değil, onlarca tip kaliteli hazır web taslağını bünyesinde bulundurmakta.

Günümüzde ise Template Monster Türkiye (http://www.templatemonster.com/tr) ekibini oluşturmakta. Türkiye servisinin açılması sizler gibi biz Adobewordpress ailesini de sevindirdi.

Süreç dahilinde Türkiye ekibi ile anlaşmalı olarak küçük bir organizasyon yapmaya karar verdik. Adobewordpress‘in takipçilerinden birine, Template Monster’dan istediği herhangi bir temayı hediye edeceğiz.

Yarışmaya katılmak için;

Facebook (https://www.facebook.com/AdobeWordPress) veya Twitter (https://twitter.com/AdobeWordpress) sayfamızdan paylaştığımız ilgili bildiriye cevap yazarak yarışmaya katılabilirsiniz.

Örnek mesaj : Template Monster’ın #11111 numaralı temasını web sayfamda kullanmak istiyorum. Bu yüzden çekilişe katılmak istiyorum. Elektronik posta adresim : mail@mail.com

Template Monster üzerindeki temalar #11111 şeklinde numaralandırmıştır. Beğendiğiniz temanın numarasını mesajınızda belirtmeniz gerekmektedir. İstediğiniz temayı http://www.templatemonster.com/tr adresinden seçebilirsiniz.

Elektronik posta adresinizin doğru olması önemli, çünkü indirim kuponu şirket tarafından size e-posta olarak yollanacaktır.

Yarışmanın tek bir kuralı var. O da birden fazla kez katılamayacağınız.

Sonuçlandırma

Bu çekiliş 20.10.2013 tarihinde saat 20:00’da sonuçlanmıştır. Kazananlar :

  1. Boran Yıldırım – #45887
  2. Sezer Dalgıç – #45887
  3. Orkun Efe – #46914

Sonuçların belirlenmesi

Çekilişi canlı yayında, aşağıdaki videoda yaptık.