Web Tasarımında Kullanabileceğiniz 50 Kaliteli Font

Merhaba arkadaşlar,

Bu paylaşımımda sizlerle web tasarımında kullanabileceğiniz çok güzel 50 yazı şeklini paylaşmak istiyorum.Geçenlerde Mart ayında eklemeyi düşündüğüm adlı yazımda belirttiğim gibi aylık planlarımdan şaşmadan kaliteli paylaşımlarımı önceden belirleyip o ay içinde seçtiklerimi paylaşmaya özen gösteriyorum, 4. maddede web tasarımı kaynağı kategorisi altında yapacağım paylaşımı duyurmuştum ve o  paylaşımı bugün yapma şansı buldum.Fontlar gerçekten birbirinden kaliteli ve kullanışlı , tabi hepsi web sitesinde kullanılmayabilir ama illa arasından sizlerinde çok beğenecekleri olacaktır.

1 – Thesis

2 – Enie Typeface

3 – Plstk

4 – The Graffiti Font 

Ve daha fazlası için buraya bakabilirsiniz.

   • Fontların ne kadar değerli hale geldiğinin farkına varan tasarımcılar artık fontlarını belli ücretler karşılığında satmaya başladılar, güzel ücretsiz fontlar bulmak zorlaştı. Fontlar için sağol.

    • Evet bu konuda çok haklısınız,Artık seçkin fontların ücretli olması ve piyasadaki kalitesiz fontların çokluğundan dolayı güzel ve ücretsiz olanlar arada kaybolmuş durumda.Bende bazen aradığım bir fontu bulurken rastladığım kaynakları beğenirsem blogumda paylaşmaya özen gösteriyorum ki benim gibi takipçilerimde faydalanabilsin.

  • Güzel fontlar. Paylaşım için teşekkürler.